הדלקת נר זיכרון

מאת תומר דורון היה איתי בטירונות, ומשם נפרדו דרכנו. וכל שנה ביום הזיכרון אני חושב עליו ועל הלב הענק שלו. כמה ייחודי היה. מודל עבורי ועבור כל מי שסביבו.
אין אנשים כמוהו, ולא יהיו. יהי זכרו ברוך.
מאת דביר גור אריה דורון דודי היקר אני כותב לף ועיניי מתמלאות דמעות אני מתגעגע אליך למיוחדות שלך , אומרים שככל שהשנים עוברות אז יותר קל אבל יש את הימים האלו שהגעגוע צף ובא לך לקלל את העולם. אני מקווה שאתה במקום "טוב" ושאתה שומר מלמעלה על ההורים ועל מיכל.
טוב אחי אני לא יחפור לך אוהב ומתגעגע תמיד דודך דביר
מאת רונן אני בחיים לא אשכח אותך.
יש לך חלק גדול ממי שאני היום, הסתכלתי עליך בתור חייל בהערצה. אני לא אשכח שכשאני יצאתי לקורס מפקדים, לא הפסקנו לדבר עליך, להיזכר בך. לא אשכח את שיחת הטלפון ממך כששמעת שמוציאים אותי לקורס מפקדים, איך שמחת בשבילי...
בהלוויה שלך אמרו שתמיד אומרים על הנופל שהוא היה בנאדם טוב, אבל אצלך זה באמת נכון. זה משפט שחרוט לי בזיכרון, כי הוא הכי אמיתי.
היית אחד האנשים הטובים והמופלאים שזכיתי להכיר.
מאת חדר לידה שיבא  
מאת נוי קציר דורון מתגעגעים אלייך
מאת רועיגו דורון
חלפו 11 שנים
11 שנים מאותה שבת ארורה
שבת שקיבלנו בה את הבשורה
את הבשורה שהלכת
הלכת ואיתך הלכו אלכסיי נועם ואיתי
צוות שנבחר הפינצטה להרכיב שלמות
שלמות של תמימות של טוב לב של ערכים שלא פגשתי מאז
שלמות כזו שלא נפגעה מרוע העולם, אני חושב העולם לא ידע איך להכיל טוב שכזה, אני יודע שזה נשמע קלישאה אבל כל מי שחלק איתך ולו רגע בודד קיבל ממך אנרגיה טובה תקווה ורצון לעולם טוב יותר.
אני מתגעגע, מתגעג לאיך שתמיד ראית את הכוס מלאה שצמיד היית אוזן קשבת ועשית הכל אבל הכול עם חיוך ושמחת חיים, אני מתגעג לאיך שהערצתי אותך לכוחות שלך לחיך והאופטימיות שהאמנתי שיש דרך אחרת הדרך של דורון
אוהב ומתגעגע
1ב בליבי לנצח
מאת נ.ד.ב לשכן היקר והנצחי, 11 שנים אחרי והזכרון נשאר וישאר.
לפני שאני ומשפחתי עוזבים את הבניין, רציתי ביום הזה להזכיר אותך, לכתוב ולצעוק מעל דפי הרשת שאתה עוד כאן, בין כותלי הבניין, עוטף את עצמך ברוח קדושה.
אתה תמיד תשאר השכן שראיתי נכנס הביתה בסופי השבוע, זקוף קומה, מחוייט במדים ירוקים, מביט קדימה בחיוך ושואל \"מה נשמע\". למרות שהתראנו לעיתים רחוקות, הרושם שהשארת מהשיחה הקצרה היתה ונותרה גדולה ומרשימה.
לא אשכח אותך.

נ.ד.ב
מאת חדר לידה שיבא  
מאת עודד דורון..

כל שנה לפני היום הזה אתם עולים לי בראש החיוך,
המבט בעניים..
יום הזיכרון הזה.. פעם זה היה יום של שחול ושל הבל.. יום כזה שמדברים בו בכבוד ובנועם וברדיו שרים שקטים..אף פעם לא הבנתי בדיוק את היום הזה,
פעם.. גם היום, אבל היום בנוסף לכל זה יש גם תחושה כבדה בבטן.. יש מטען שיושב ממש על הכתפיים
והפנים שלכם כל היום רצות מול עניי.. פתאום געגוע, פתאום זיכרונות..פתאום אני מבין את היום הזה..
אני ממש זוכר את היום שבו הכרנו.. זה היה ממש על הטנק.. אנחנו שהינו צעירים בגדוד נשלחנו לפרוק בטן טנקים שהלכו לטיפול ואתה איזה שנה.. שנה וחצי יותר ותיק, מפקד ואז אתה בא לעזור לנו.. באותו רגע היינו בטוחים שאתה צוחק עלינו.. אבל לא!!
אתה נכנס לטנק ומתחיל לעבוד, ובין כל העבודה אתה רואה שאנחנו תשושים ואתה מבקש.. ממש מבקש שנשב לנוח קצת בצד ואתה וצליל תפרקו קצת לבד. נדהמנו, חזרה בנו התחושה שאתה צוחק עלינו.. אבל הפנים שלך רציניות ומלאות אמפתיה.שהבנו אין מולנו אדם רגיל.
חבר יקר,
אני מעריץ אותך
וגאה לזכור אותך
שלך עודד
 
מאת לירון צרפתי זוכרת ולא שוכחת.
מאת תומר יפה לדורון ולבני המשפחה היקרים
איך מסכמים חיים שלמים?
למי שלא יודע אני ודורון חברים מזמן הלידה נולדנו בהפרש של שבוע האחד מהשני ומאז היינו החברים הכי טובים, עדיין מהדהד לי בזכרון איך זהבה הייתה קוראת לי "תומריקו" כל פעם שהייתה רואה אותי,הקשר שהיה היה כל מיוחד וכל אמיתי עד כדי כך שזהבה יילדה את אחי הקטן.
אני פשוט מתגעגע לחבר שלי שנתן לי כמו לכל הסובבים אותו הרבה אושר ושמחה. משפחה יקרה אני כואב איתכם וגאה שהייתה לי הזכות לקבל חבר כזה דורון היקר אתה אצלי בלב כל הזמן,
באהבה ענקית
תומר יפה
מאת יערה  
מאת נקב שלמה לזכר הנופלים במערכות ישראל יזכור העם את גיבוריו
מאת אורי  
מאת דן לא שכחתי. דורון, אלכסיי- לא אשכח אותכם אף פעם!
אני חושב עליך המון דורון, בעיקר סביב התאריך המקולל הזה. מציץ בפייס של אנשים מהיחידה- התחתנו, התגרשו, בהריון, עם ילד, שניים. אי אפשר שלא לחשוב איך היה נראה הפרופיל שלך, עם החיוך הענק ענק והאגודל שמסמן שהכל בסדר! לא אשכח אותך לעולם.
יש לך ולאלכסיי חלק נצחי בלב שלי, ב DNA שלי ובמי שאני. כמו תמיד- אני שמח שפגשתי אותך- גם אם זה לזמן קצר.קצר מידי.
דן
מאת ארנון מרקוביץ דורון היקר ומשפחת כהן היקרה
סלחו לי אבל קשה לי מאוד לכתוב וכל הגוף שלי צמרמורת שהתמונה נשקפת מול עיניי.

דורון אני לא אשכח בחיים את הילדות היפה שהייתה לנו עוד שהיינו ילדים קטנים מהבניין בגלוסקין 34 .
עברנו הרבה חוויות והמון משחקי כדורסל ב\"כלוב\"
אח יקר תנוח לך שם למעלה ואני בטוח שאתה רואה ויודע הכל

אוהב אותך ותמיד תיהיה חלק מליבי.
מאת חדר לידה -שיבא  
מאת ישי גור אריה התמונה האחרונה שזכורה לי ממך- כל המשפחה בעל האש אצל ריקי, אם זיכרוני אינו בוגד בי הגעת לבד, אחרון האורחים.
אני ויאיר שיחקנו בסלון ביתו.
שנכנסת ראיתי את הבן דוד שלי, עם החיוך הענקי שלו, גבה קומה, גבר מרשים עם נוכחות.
אני זוכר שחיקבתי אותך כשנכנסת, קינאתי בך שאתה כל כך גדול, גבוה, חזק.
תשמור עלינו מלמעלה, אוהבים אותך פה כל כך, אני מניח שאתה שומע ויודע מה אתה בשביל כולם.
כייף לשמוע שיש אנשים כמוך, אתה אשכרה מור"ק, דמות להערצה ולחיקוי.
אזכור אותך תמיד
מאת יובל זהבי \"מעלה הגליל\" מעונה.כיתה ד למשפחת כהן היקרה,
אני יובל זהבי רוצה להדליק נר לדורון כהן ולמרות שאני לא מכירה אותו אני התחברתי אליו מאוד!!!
אני יודעת שזה קשה לכם כי אם לי זה כשה אז לכם עוד יותר אבל בכל זאת ממשיכים את החיים. גם כשהמורה שלנו מלאני גור-אריה סיפרה לנו עליו אני בכיתי כי למדתי עליו הרבה והבנתי שהוא היה ילד מקסים שתורם לעולמו אז הבנתי שזה קשה לעזוב ילד כזה, ושתדעו לכם זאת זכות גדולה מאוד לגדל ילד כזה
אני רוצה לאחל לכם שלא תזכו למכרים כאלו!!! אמן
 יהי זכרו ברוך
מאת סתיו נפשי מעלה הגליל מעונה ד\'2 לזהבה ויוסי כהן שלום היום כל תלמידי כיתתי מדליקים נר זיכרוןהיום בינכם החייל שנפל החייל של כל תלמידי מלאני גור אריה שמענו שיר של אתניקס\"אין כמו אמא\"ואת השיר\"תותים\"של אתניקס כי קראנו שזה אחד השירים שאהבת היינו עצובים שאתה לא יכול לשמוע את השירים אתה דורון נכנסת ללב כולנו בגלל אישיותך ותכונותך יהי זכרך ברוך
מאת לי-שי לוי שלום דורון אני לי-שי שמעתי עלייך הרבה מאוד ועוד קשה לי להקל למה אתה כבר לא בחיים ולמרות שאני לא מכירה אותך שמעתי עלייך הרבה וגם למדתי עלייך הרבה ואני גם יודעת מה זה שכול כי כבר אין לי אמא ואני גם מבינה כמה קשה להורים שלך זהבה ויוסי ובדיוק עכשיו ביום הזה יש יום הולדת לאמא שלי ואני מצטערת על כך שאני לא יכולה להגיד לה מזל טוב וגם ביום הולדת שלך ההורים שלך לא יוכלו לאחל לך מזל טוב כי אתה כבר לא בחיים אז מקווה שהמשיח יגיע כמה שיותר מהר כי אני גם רוצה להגיד לאמא שלי כמה אני אוהבת אותה וכמה אני רוצה שהיא תהיה בחיים כמו שההורים שלך רוצים שתהיה בחיים זה בדיוק אותו הדבר ואני מקווה שאני יוכל גם להכיר אותך מקרוב ולהבין כמה אתה ילד נפלא ולא רק לשמוע עלייך ולראות תמונות שלך אז בקיצור משתתפת בצערם של ההורים שלך
מאת ניב ויקיר מעונה מעלה הגליל כיתה ד2 למשפחת כהן היקרה,
אנו משתתפים בצערכם הרב, אנו שמענו על דורון לדעתנו הוא היה בן אדם מיוחד, אמיץ וחזק, כי זה לא קל להיות שיריונר. הוא היה בן אדם שמשמח אנשים אחרים. הוא היה בן אדם טוב ונדיב, והאיר לאחרים את החיים. זהבה ויוסי, יש לכם זכות גדולה לגדל כזה בן. אנו מצטערים שאנחנו לא מכירים אותו מקרוב, אבל על פי מה שלמדנו על דורון, אנו מאמינים שהוא בן אדם מדהים ומקסים.
מאחלים ניב ויקיר
מאת אנדרי ק. בית ספר מעלה הגליל מעונה כיתה ד\'2 לזהבה יוסי ומיכל, למדנו בכיתתנו על דורון המון, על השירים שאהב, על תחביבב, וכמובן על היותו אדם טוב לב ונדיב.
הסיפור הזה נגע לי ללב וצר לי מאוד עליו למרות שמעולם לא הכרתי אותו.
אני בטוח שהיה תמיד נער מקסים, שעזר לכל אחד, ולדעתי הוא לא היה צריך לגמור ככה. אני יזכור אותו ביום הזיכרון ובכלל במשך כל השנה...

תודה, אנדרי ק. בית ספר מעלה הגליל מעונה ד\'
מאת לירון אבוטבול ד\'2 ביהס\" מעונה למשפחת כהן שלום,ברצוני להגיד לכם שדורון היה ילד מקסים,עוזר וילד טוב אני למדתי עליו וראיתי שהוא ילד מקסים אני רוצה לנחם אתכם שיהיה לכם טוב,אושר,בריאות ושתשמחו כל חייכים אני יודעת שזה קשה דורון היה ילד טוב. אני מאחלת לכל המשפחה ניחומים מה שנותר לי עוד מה להגיד זה בהצלחה!!!
יהי זיכרו ברוך!!!
מאת דפנה בוירסקי, מעלה הגליל מעונה כיתה ד\'2 דורון,
קראתי את הסיפורים והכרתי אותך טוב ומאוד התרגשתי לקרוא אותם. מקום בליבי תמיד ישאר שלך ותמיד אני יזכור אותך ויעריך אותך.
להדליק לך נר זה חשוב ביותר ובהחלט מרגש אותי.
שמעתי את השירים שאהבת, למדתי שאתה אוהב כדורסל והיית ממש גבוה.
להוריך יש זכות גדולה לגדל כזה ילד.אתה החייל שלי, שאזכור אותך תמיד.
מאת נטע שקד ושוהם שובט מעלה הגליל מעונה ד משפחת כהן היקרה שלום,
קראנו באינטרנט על בנכם דורון.
אנו מצטערות מאוד על מות בנכם היקר לכם מכל ושאהבתם אותו מקרב לב.
יהיה לנו בכבוד לו נר זיכרון.
משתתפות בצערכם נטע ושהם.
יהי זכרו ברוך
מאת שלו דרעי ואביאל גולדשטיין ד2 מעלה הגליל מעונה לדורון היקר אנו למדנו עליך שמענו שירים שאהבת
למדנו שנהרגת בגלל שהטנק שלכם  עלה על מטען
והתפוצץ למדנו שבגיל 10 חלמת להיות שריונר
יהי זכרו ברוך: אנו משתתפים בצערכם.
מאביאל ושלו. :(
מאת ירדן בר אין בפי מילים לתאר את צערי ביום שנפתרת הוכתי צער ויגון אני עד היום מצטער שדווקא אותך ואת חבריך לקח מלאך המוות והיה גם חייב לקחת אחרים ממשפחתם כותב ירדן בר
מאת שירה ויושבת בפקולטה לאמנויות באוניברסיטת חיפה, בפיענת המחשבים. אני שקועה במחשב שלפני. כשאני מתעייפת אני מרימה את הראשי ורואה שהחדר והמחשבים נתרמו לשם זכרך.
דורון כהןזכרונו לברכה. גוגל. שיריונר שנפל ברצועת עזה. הטנק עלה על מטען ונשרף באיטיות מחרידה.
ואז אני נזכרת. ששהיתי אז בדרום הרצועה, הייתי חיילת. אני זוכרת ששמענו גם בדרום על הטנק שבוער עכשיו. ועכשיו . ועדיין בוער. ואף אחד לא מורשה להתקרב.אי אפשר. אני זוכרת ובחיים לא אשכח את הכאב שהיה לי בגוף.החוסר שקט בלשון המעטה.הבחילה.הלחץ. כל החיילים, כולנו היינו בחרדה נוראית וכאב. לכולם השתוללו העינים.אני בחיים לא אשכח את תחושת חוסר האונים הזו. אני מצטערת על האובדן שלכם, ואני לא אשכח.

לפי מה שרשום כאן, הארת לאנשים את החיים. והייתי אדם מיוחד בהשפעה ובאנרגיה שלו. אז אולי זה מנחם קצת לדעת שבן אדם נשאר בכל כך הרבה לבבות באופן טהור.

יהי זכרך ברוך
מאת שוקי וואי אחי...שבוע אחרי יום הזיכרון השמיני...

כמה שאני מתגעגע אלייך...שנייה לפני שאני שם מדי צבא למילואים,המחשבה שהיינו אמורים להפגש מחר...יש לי כ"כ הרבה להגיד לך...אבל בטח כבר קראת את המחשבות שלי אז אין צורך לכתוב ובכל זאת אני רק אומר שאני אוהב אותך אחי
מאת מיכל  
מאת אמא  
מאת יונתן סימנסקי  
מאת עפרי א. חבר יקר, שכן.....אתה האדם היחיד שהכרתי שיש בו רק טוב, רק נתינה .
לא תשכח לעולם
מאת ערן הכרתי אותך שהיינו ילדים. שחקנו כדורסל היית איתי בחוג והיית איתי בשכבה ביסודי. כשפגשתי אותך ברחוב תמיד חייכתך והייתה לנו שיחה נחמדה. לא היינו קרובים אבל רק מלראות אותך היה לי חיוך. הפנים הטהורות, טוב הלב המתפרץ ככה אני זוכר אותך.כל כך חבל שאלוהים לוקח רק את הטובים ביותר.
שלך. ערן
מאת מור מדינה דורון,
חלפו 8 שנים מיום שנהרגת ביום הולדת שלי, 14.02.2003.(ביום שבת)
אני כבר בת 20, אני מתגעגעת אליך מאוד, אתה מאוד חסר לי, אני נזכרת בך כשהיינו משחקים כדורגל ליד הבית שלי, ושהבאת לאחיי משחקים ועוד ואפילו בחגים
כשחגגנו יחד עם סבתא עליזה בחולון
היינו צוחקים, והנה שאתה הלכת, אין יותר לא חוגגים יותר.
סבתא באה אלינו הביתה לחגוג ודודים לא עושים יותר איתנו.
לקח לי זמן שאתה לא פה.
באותו יום שנהרגת, אני ומשפחתי נסענו לכיון מסעדה בצהריים וקיבלנו שיחה אצל יוסי והודיע להודיע לנו לנסוע לסבתא ולא היה לנו ברירה לדחות את יום הולדת לאחר שבועיים, אני לא הבנתי מה קרה, כשבאנו לסבתא גם היא לא הבינה, אז חיכנו, הסתכלתי בחלון איזה שעתיים, פתאום באו שני חיילים, ובישרו לנו שאתה נהרגת, באותו רגע בכיתי הרבה.
לאחר שבישרו לנו, אני ומשפחתי נסענו לבית שלך, כשבאנו, ראיתי את דודים ומיכל עצובים, אני נכנסי לחדר שלך ונזכרתי חוויות
אני זוכרת עד יום שאהבת כדורסל.
למחרת היום היה לי לימודים ולא רציתי ללכת ואמא אמרה לי שצריך ללכת, אז אני הלכתי עם אמא, אני מתחת לראש, בוכה, הגענו לבה"ס, אני עליתי לכיתה במדרגות בוכה ואמא הלכה למזכירות כדי לפגוש את המחנכת שלי, כשאני באתי, לא יכולתי, והגיע שעת חינוך והמחנכת סיפרה ואמרה לעשות מעגל, כשהיא פנתה אליי, אני סיפרתי להם את הסיפור.
לאחר כמה ימים איזה מישהי בכיתה הכינה משהו שקשור לפוליטיקה וקראה כתבה אלייך ואני בכיתי.
אני לא מבינה למה זה קרה?
אני חושבת עלייך הרבה ומסתכלת על תמונה שלך אצלי באורנג\'.
אתה בן דוד שלי שתמיד אהבתי ואמשיך לאהוב אותך, אף אחד לא יתפוס את המקום שלך, אתה יחידי שהבנת אותי.
אני יודעת שאתה אהבת אותי כי עוד לפני שזהבה סיפרה לי.
היום גיליתי דברים מעניינים שעוד לא ידעתי.
כמו: כינוי שלך,היה לך חברה ושרצית ללכת לקצונה.
אני כ"כ מתעגעת אליך, רק תשמור עליי מלמעלה.
אני אוהבת אותך.
אני אבוא כל שנה בטקס זיכרון
שנה שעברה אני הייתי על מדים וגם השנה
ביום אזכרה הייתי עם בגדים אזרחיים, זו הייתה פעם הראשונה.

בת דודה, מור מדינה
מאת משה לוונב נרך תמיד יאיר את דרכי
מאת עידו פיש שלום שמי עידו אני שמעתי על דורון.
מאחל עידו פיש כיתה ד1 יפה נוף ירושלים
מאת כפיר משכונת גן נחום אני מכיר את דורון מהשכונה ששיחקנו ביחד כדורסל. פגשתי אותו 4 חודשים לפני שזה קרה בבסיס שלו בשריון שם אני ישנתי באותו לילה הוא אמר לי שהוא משתחרר עוד מעט ודיברנו איזה חצי שעה ביחד אחלה בחור הוא..באמת..וקשה לי לשכוח אותו כל שנה אני נזכר בו שראיתי אותו ממש לפני זה שקרה..שהוא אמר לי שהוא רק יורד לעזה וזהו ונגמר השרות.
מאת Nir מתגעגע ! ימים, שנים ..ואחרי כל הבריחות מההתמודדויות עם הכאב, לאחר זמן כל כך רב הכאב עדיין גדול וחזק.כל הזמן המחשבות החוזרת למה דווקא, איך, מה אם....הדמעות זולגות והלב נצבט- כואב. החיים מקבלים משמעות אחרת שאני חשוב עליך, נכנסים לפרספקטיבה אחרת..
מקווה שאתה יודע משהו שאנחנו לא...וטוב לך איפה שאתה נמצא.
מאת דפנה אהרוני לזכרו של דורון
חלפו 7 שנים, יום לא קל,
מלאכים וצדיקים תמיד אתנו,
בחרתי דבר תורה.......
"בנים אתם",אומר האורח הקדוש,
כשאדם קדוש וצדיק נפטר, ירא ד', הוא לא מת, הוא דומה לאב ששלח את בנו לעיר אחרת ללמוד וכשהמשימה נגמרת חוזר הבן לאביו,ז"א שהנפש והנשמה לא מתה.
מי יתן והצדיק דורון ז"ל יהיה מליץ יושר על עם ישראל, ונזכה בביאת המשיח "ברחמים" ובתחיית המתים ונזכה לראות את יקירנו אמן.
מאת דן דורון

7 שנים עברו- חיים שלמים ממש. ואתה נשארת בן 21, חצי שנה לשחרור...

איך הייתי שמח להתכתב איתך בפייסבוק, להחליף חוויות, לקפוץ לשתות משהו ביחד- אני אתה ואלכסיי...
סלח לי על שלא באתי גם השנה לאזכרה- זה לא בשבילי הדברים האלו. האמת? אני גם די מפחד -זה הרי משהו ששמור רק ל"חברים הכי טובים" ולמשפחה- ואני ? סך הכל עוד אחד שאהב אותך והעריץ. אני מתגעגע אחי. כל כך חבל...!
אוהב אותך דורון- מבטיח לא לשכוח אותך אף פעם!

דן
מאת דפנה אהרוני זהבה חברתי היקרה,יוסי ומיכל
לא יכולתי להשתתף באזכרה של דורון ז"ל
אך ליבי ומחשבותיי אתכם,
מי יתן ויהיה מליץ יושר עבור עם ישראל
ת.נ.צ.ב.ה
מאת Daniel Chvika

Doron cheli,
Words can't explain how much i miss you you'll stay ingrain in mind forever as far as you've been my greatest cousin and even more your sens of humor, courage and love was exclusive Loads of love, Dandouch

מאת מחזור טכ"ם כ"ד אנו תלמידי כיתת טכ"ם גמנסיית גן נחום, חולקים כבוד לדורון ז"ל.
מכירים את סיפורו וזוכרים אותו.
משתתפים בצערכם, ומקווים שלא תדעו עוד צער.
מאת איליה אני מדליק לך נר זכרון . לא הייתי רוצה שתמות במלחמה אליה בן 6
מאת לידור אנציו אנחנו יושבים פה במעבדת המחשבים שדורון למד בה, ואני חושב מה אפשר לכתוב- מה צריך לכתוב ופשוט לא מוצא את המילים. אני לא חושב שמה שאני אגיד באמת ישנה הרבה אבל אם זה אפילו משנה קצת אז זה שווה את זה.
אני עדיין לא יודע מה אני רוצה וצריך להגיד אז רק אומר שלא תדעו עוד צער.
 
מאת יובל גבאי לזכרו, שלא ישכח לעולם ויונצח בידינו - ממשיכי מגמת טכ"ם בבית ספר גן נחום ראשון לציון.

יום הזכרון לחללי צה"ל תשס"ט
מאת דורין אני לומדת בכיתה של מלכה במחזור כ\"ד.. תיכף מסיימת 3 שנים , בכיתת טכ\"ם, הכיתה שבה למד דורון, ואני לא מכירה אותו ואני לא ממש יודעת מה לכתוב.. אבל אני מרגישה כאב שאני לא יכולה להסביר. מרגישה קרובה אליו, כאילו כן הכרתי אותו. לחשוב שהוא ישב במעבדה הזו, למד בכיתה הזו, עם המורה הזו.. ואין לי מילים. עצוב לי. אני רק רוצה לומר למשפחה שאני אתכם תמיד, בלב, אני אזכור את דורון גם אם לא באמת הכרתי אותו אישית, תמיד אנצור אותו בלב. שלכם, דורין באהבה.
מאת מושיק כהן אני לומד בתיכון גן נחום במחזור כ"ד בכיתת טכ"מ.
אני משתתף בצערכם ורוצה להזכיר לכם שאנחנו איתכם
 
מאת דור ברוש ושחף פרנקו אנחנו משתתפים בצערכם ומקווים שלא תדעו עוד צער.

דור ברוש ושחף פרנקו בוגרי מחזור כ'ד גימנסיה גן-נחום.
מאת גיא ליאור לזכרו של דורון כהן..בוגר בית הספר והמגמה שלי.
גימנסיה גן נחום, טכ"ם . יום הזכרון לחללי צה"ל- תשס"ט
מאת רן שרי שלא תדעו עוד צער
מאת דור דדוש כתלמיד בגמנסיית גן-נחום בראשון לציון, אני משתתף בצער המשפחה השכולה.
מאת יהודה סלומון יהי זכרך ברוך..
מאת שי כץ למשפחה השכולה, אני לומד בבית הספר גן נחום במגמת טכ\"ם, אני רוצה להשתתף בצערכם ואני רוצה שתידעו שאנחנו איתכם.
מאת רפאל דהן לדורון היקר

יש לי זכות גדולה להדליק לך נר ביום הזיכרון.
היום כל חבריי מדליקים לך נרות זיכרון.
שיהיה לך טוב ונעים בעולם שלך.
כולנו נגיע לעולם הזה וניפגש .
היית חייל טוב ואדם מוצלח.
חבל שלא היכרתי אותך . רפאל
 
מאת לינוי אפריים דורון אתה הכי טוב שיש אין מישהו שלא ירצה לקבל מתנה כזו יפה שכמוך דורון אתה הכי יקר שיש בעולם אתה ילד חשוב מאוד

תודה לינוי אפריים
מאת גיל וקרט לדורון היקר!
נזכור אותך תמיד
ולא נשכח לעולם
מאת סנה שיר לדורון היקר!
נזכור אותך תמיד .
נזכור בליבנו את ליבך .
שיר
מאת עידו חייקה לדורון היקר,
היכרתי אותך דרך אתר ההנצחה,
היום אתה החייל שלי ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל.
אין לי ספק שאמשיך ללוות אותך,בזכרוני ואדליק לך נר.
הייתי שמח להכיר אותך כי אתהאדם שהחיים נועדו בשבילך.
אוהב עידו.
מאת חיון עדן לדורון היקר!
נזכר אותך תמיד.
נזכר בליבנו את ליבך.
עדן
מאת נעם פורטמן לדורון היקר
נזכור אותך תמיד
וגם את קבוצתך מכבי תל אביב בכדורסל
מאת מלאני גור אריה לדורון היקר
לנצח נזכור אותך
בליבנו תשאר תמיד
מלאני
מאת עידית גור אריה דורוני,
אני יושבת עכשיו בבית ולא מפסיקה לחשוב עליך.
מנסה לתאר מה עובר על זהבה ויוסי ביום כזה...שכולו מוקדש רק לך.
אני רוצה שתדע שאנחנו, כל המשפחה, חושבים עליך בכל רגע נתון, על אף התנהלות היום יום של כל אחד מאיתנו.
תשמור עלינו מלמעלה, אנחנו אוהבים אותך
מאת שרית, יוסי
 ועדן בדני
כשאני מביטה בענייך אני קוראת אותן ויודעת כמה גדול סבלך . יוסי , זהבה ומיכל, מחבקים אתכם ושולחים לכם חיבוק גדול.
יהי זכרו ברוך.
מאת עפרי כהן אני משתתפת בצערכם המורה שלי היא מלאני והיא מספרת לנו המון סיפורים על דורון.
מאת

גלית

זוכרת ומכירה אותך ברגעים הקטנים של היומיום דרך דודה-אמא.
מאת

שיר

אני מקווה שאתה שומע אותנו מלמעלה ...
אוהבים אותך המון !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מאת

Shuki Zchut

אתמול שמעתי את "כתם הפרי" של אתניקס...ואתה היית הדבר הראשון שחשבתי עליו...אתה תמיד במחשבות בכל כך הרבה מובנים...כשאני אוכל מלבי בדרך לים של פלמחים..כשאני נזכר בצבא-ביום הראשון של הטירונות ובכלל..כשאני רואה שיריונרים עם מדי א' בדרך הביתה...לא מזמן נזכרתי בחיבוק האחרון שנתת לי,רגע לפני שיצאת לעזה...אני שיחקתי בפלייסטיישן ועצרתי את המשחק...באתי ללחוץ לך יחד ואתה פשוט תפסת אותי עם הידיים הענקיות שלך...הרמת אותי לחיבוק..ואני כ"כ קטן לעומתך..מחצת אותי וצחקנו...אמרתי לך שיאללה..ביציאה הראשונה שלך נשב על בירה ותספר לי את הורדת מחבלים...

לא יצאת...

טיפונת יותר משש שנים שעברו ועברתי כ"כ הרבה,אחי..אתה בטח יודע...תמיד היית איתי...ביום השחרור,בחופים של תאילנד ובקרחון המתנפץ בדרום ארגנטינה..ביום הלימודים הראשון באוניברסיטה...עם האהבות שחוויתי ועם השבירות שעברתי...תמיד היית שם ותמיד תהיה גם אם אני לא חושב עלייך כל שעה או כל יום אתה בהוויה שלי.

אני אוהב אותך אחי

שוקי

 
מאת

דניאל

משתתף בצערכם
מאת

דידי

מתגעגעת
מאת

יעל טל

מתגעגעת....
מאת

סיון ירושלמי

 
מאת

אתי

 
מאת

אסף איל

ההיכרות שלי עם דורון הייתה קצרה מאוד.
היינו ביחד רק 4 חודשים במהלך קורס מפקדים דרון הדהים אותי עם כמות האהבה שהייתה לו למדינה.
הוא תמיד אמר לי שזה כבוד גדול למות בשביל המדינה ואני הייתי מקניט אותו על זה במהלך הקורס גיליתי שדורון הוא חבר אמיתי הוא לא היה מוכן לשמוע שמישהו עושה יותר מימנו בין עם זה בעבודות על הטנק או בתורנות שמירות או בתרונות נשיאת מכשיר הקשר בשבוע ניווטים.
למורות ההיכרות הקצרה שלי איתו אני מרגיש שאיבדתי חבר אמיתי כזה שפוגשים רק פעם בחיים

מאת

עומר כהן

דורון אני כל כך מתגעגע...

מאת

Shuki Zchut

אוהב ,מתגעגע ואישיותך הכל כך נדירה וייחודית מלווה ותלווה אותי לנצח.

מאת

יוסי ספי

דורון,
היום חלפו 4 שנים. אני מגיע שוב לבית העלמין ועדיין מתקשה להאמין. אני רואה את התמונה שלך מלא בגריז- כל כך מאושר, ושוב עולים ומציפים הזכרונות. נזכר איך סרבת לצאת הביתה עד שהטנק יהיה "סגור", נזכר בסיור שטח שלנו מעל "עיקול 90", נזכר ביום גדוד ב"תקוע" כשעלית לשחק כדורסל עם הנעליים הצבאיות...
לנצח אחי אזכור אותך תמיד...

מאת

דינה ויהודה

חזרנו היום בפעם הרביעית ממקום מנוחתך, ואף על פי שלא הכרנו בחייך, הקשר שנוצר בין דינה לאימך, נראה כאילו שהכרנו מיום לידתך,
ת.נ.צ.ב.ה.

מאת

אוהד מנור

עברו ארבע שנים דורון. אז למה אני מרגיש היום בדיוק כמו אז?

מאת

דניאל בן דוד

דינדה ,
אני לא יודעת מאיפה להתחיל ,
קשה לי לתאר את ההרגשה הזו שאני חווה.
אתה כ"כ חסר לי פה !
קשה לי לחשוב עלייך בזמן עבר.
לפעמיים אני ממש רוצה לחשוב שזה רק חלום , רק סיוט.
אבל התבגרתי והבנתי שזה לא חלום ולא סיוט.
זה המציאות.
המציאות הזאת כ"כ קשה - כ"כ כואבת.
אני יושבת פה ומנסה להבין למה הלכת כ"כ צעיר , כ"כ מהר דינדה תבין אותי זה שובר!
אני מתגעגעת אלייך אתה חסר לי פה ,
זה בלתי נתפס שעברו כבר 4 שנים.
זה בלתי נתפס בכלל שאתה לא תיהיה איתנו פה עוד, אם הייתה לי היכולת להראות לך משהו אחד - הייתי מראה לך כמה היית מיוחד , כמה היית נדיר ושאין עוד אנשים כמוך.
אתה כ"כ מיוחד.
אי אפשר לתאר הרגשה כזו במילים בכלל.
כ"כ כואב לי.
אהבתי אוהבת ולנצח אוהב.
מתגעגעת אלייך מאוד :( .

דניאל.

מאת

רועי חזות

דורון אתה חסר לכולנו איש חסון ומלא רצון טוב לעזור בכל דבר שהיה צריך.
חברך לפלוגה

מאת

אמא

מתגעגעת..........

מאת

דביר גור אריה

דורון אני מתגעגע אליך לא היה ולא יהיה כמוך.
התחתנתי והיית חסר לי מאוד בתמונות המשפחתיות

מאת דביר גור אריה

דורון דודי היקר האהוב המיוחד והנדיר זה היה ונשאר כרעם ביום בהיר אני לא יודע למה ....??
אבל כנראה שמלאכים מקומם שם גבוה...אני מתגעגע אליך דודי לביישנות לתמימות לאצילות ולמיוחדות רק בקשה קטנה לי אליך תשמור על ההורים שלך ואחותך היחידה תן להם המון כוח .תמיד תהיה בלב דודך דביר

מאת ניר חולי החיים חולפים להם וכך גם הזמן,וכמה אנחנו משתנים.
אך הדבר שהוא לא משתנה הוא הזיכרון הפשוט של אותו חיוך,אותו מבט,אותה רכות של אדם עם לב טהור.
יש בחלל שהשארת חוסר אמונה,חוסר קבלה של המצב העגום,חוסר רצון לקבל את גלגל החיים האכזרי שלמרות הכל החיים חוזרים למסלולם ,כי הרי איך אפשר שלא .... אין זמן להתאבל בחיינו התובעניים ,ולכן הפצע עדיין מדמם ולא מגליד.
מאת יעל טל דורון,
עוד מעט 4 שנים וזה נראה הרבה יותר.
אני יודעת ששנים לא התראנו אבל הכאב הוא חזק כאילו היינו החברים הכי טובים.
תשמור עלינו מלמעלה ילד שלנו.
אוהבת מאז ולתמיד,
יעל
מאת משפחת מורביה דורון לא הכרנו אותך , אולם אנו מבינים שהיית גדול ומיוחד . שקט ונוכח . אנו נמצאים עם הוריך המדהימים חוויום חויות של שכול משותפות מחזקים ומתחזקים דורון שמור על חופית שלנו בעולם האחר, שלכם. אתה בלבנו!!
מאת רז 3 שנים חלפו, והזכרון והגעגוע לחבר שהיית לא חלפו.
מאת ענר יזרעאלי בחיים אנו שואבים השראה ודוגמא מאנשים מיוחדים. ממך דורון שאבתי כמה וכמה...
מאת עידן שולמן דורון אתה חסר לי בחיים. אני מתגעגע אתה תמיד תהיה אצלי בלב.

מאת

מימון רונן

דורון! מתגעגע אלייך המון ! ואני בטוח שאתה שומע את כל מה שאני מספר לך...